RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096933 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096933 1/2 Inch NPT Black Iron Nipple 5 1/2 Inch Pipe Fitting
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096933 |
| Manufacturer Part # | Z096933 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096933 Nipple 1/2 Npt X 5 1/2" Blk Iron Rcp