RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096896 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096896 12 Inch Insulation Boiler gas Stainless Steel with compact design
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096896 |
| Manufacturer Part # | Z096896 |
| Height | 4.85" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096896 Insulation Boiler (gas)r Ight
