RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096848 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096848 21 Inch Side Panel Steamer Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096848 |
| Manufacturer Part # | Z096848 |
| Height | 2" |
| Width | 21" |
| Depth | 31" |
| Weight | 7.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096848 Side Panel (steamer)