RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096788 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096788 10 Inch Blower Cover Groen Steamers Garment Protection
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096788 |
| Manufacturer Part # | Z096788 |
| Height | 2.4" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 5.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096788 Blower Cover, Groen Steamer (2)hy-3e Hy-6e Hy-6g Hy-6g(ce) Hy-6se, Hy-6sg Hy-6sm
