RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096773 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096773 Hose 3/8 Inch Id Water Filtration 21 Inch Long Food Grade Co-Polymer
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096773 |
| Manufacturer Part # | Z096773 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096773 Hose 3/8" Id Water Fil L 21" Long Hy 6e
