RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096772 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096772 3/8 Inch Water Fill Hose 39 Inch Food-Grade Rubber
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096772 |
| Manufacturer Part # | Z096772 |
| Height | 1.4" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096772 Hose 3/8 Id Water Fill 39 Long Hy 6g
