RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z088865 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z088865 0.7 Inch Thermostat for Groen Steamers Opens on Rise
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z088865 |
| Manufacturer Part # | Z088865 |
| Height | 3.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z088865 Readt Thermostat Has Stud 2ea 1/4" M Push-ons, 175 -6 145 -10 Opens On Rise, Groen Steamer Hy(3 6 12)e Hy6g
