RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z088247 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z088247 2 Inch OEM Shim Trunnion for Groen Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z088247 |
| Manufacturer Part # | Z088247 |
| Height | 0.15" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z088247 Shim Trunnion For Dh