FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z086498 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z086498 9 Inch Stainless Steel Autoclean Piping Assembly
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z086498 |
| Manufacturer Part # | Z086498 |
| Height | 4.35" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z086498 Piping Asm. Autoclean