RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z085160 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z085160 2.7 Inch Gas Valve Automatic with Corrosion Resistant - OEM
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z085160 |
| Manufacturer Part # | Z085160 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z085160 Automatic Gas Valve
