- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Z080640 22 Inch Door Gasket Rubber for Groen Ovens Red Orange
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z080640 |
| Manufacturer Part # | Z080640 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z080640 Door Gasket [ 22" X 24" ] [rubber ] [ Red/orange ], This Is The Old Style And Is Mounted To The, Door. Our B718 # 32-1352 Groen # 080640, Groen Oven Model Cc20 (e G), , The New Style Mounts On The Cabinet And Pushes In, With A Dart. If You Need This One Order, Groen # 130871. Ics # B1012 Our # 32-1594
