RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z077838 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z077838 5.15 Inch OEM Transformer 100 VA Converts 208V to 24V
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z077838 |
| Manufacturer Part # | Z077838 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 6.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z077838 Transformer 100va 208/24 0/480