RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z071288 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z071288 1/8 Inch Square Key to OEM Tools - Durable Steel Design
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z071288 |
| Manufacturer Part # | Z071288 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z071288 Key 1/8" Squarex1/2"lg