Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z057250 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z057250 2-1/4 Inch Dial Off to 450 Thermostat Knob Black
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z057250 |
| Manufacturer Part # | Z057250 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z057250 Black T Stat Knob Printed White Numbers, [ 2-1/4" Dia ] [ Off-450-100] [mount .187"] [flat Down ], Groen Braising Pan Hfp Chfp Nhfp, Southbend Braising Pan Bpg Bpe, Broiler 32-b 32-bc 32-40 32-40c, Vulcan Braising Pan Series E-(23 40) G-(23 30 40 300)
