RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z055450 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z055450 2.8 Inch Nameplate Large Corrosion Resistant OEM with Groen
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z055450 |
| Manufacturer Part # | Z055450 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z055450 Nameplate "groen" Large
