RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z054599 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z054599 0.5 Inch Door Spring for Commercial Kitchens with Corrosion Resistant Alloy
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z054599 |
| Manufacturer Part # | Z054599 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z054599 Door Spring
