RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z054285 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z054285 2.75 Inch Coil Carborundum Ignitor Gas Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z054285 |
| Manufacturer Part # | Z054285 |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z054285 Coil Carborundum Ignitor 115v
