RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z053993 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z053993 5/8 Inch Tubing Aluminum for Fluid Conveyance
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z053993 |
| Manufacturer Part # | Z053993 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z053993 Tubing 5/8"aluminum