RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z049868 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z049868 7.45 Inch Handwheel Shaft and Worm Assembly
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z049868 |
| Manufacturer Part # | Z049868 |
| Height | 7.45" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 4.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z049868 Handwheel Shaft & Worm A Ssy
