RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z047714 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z047714 5.75 Inch Handle Assembly For Groen Cover Maroon Plastic Knob
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z047714 |
| Manufacturer Part # | Z047714 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 17.2" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z047714 Handle Assembly For Cover., 10" Long To Bend. Just Over 9" From Bend, With Maroon Round Plastic Knob On Handle., Groen Kettle Ee-100 Ee-20 Ee-40 Ee-60 Ee-80
