RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z045983 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z045983 1/8 Inch NPT Burner Jet for Commercial Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z045983 |
| Manufacturer Part # | Z045983 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z045983 Burner Jet #654 #60 (0 .0400) 1/8 27 Npt