FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z045411PO steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z045411PO 18 Inch Double Door Assembly Stainless Steel with Durable Hinges
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z045411PO |
| Manufacturer Part # | Z045411PO |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z045411PO Door Assy Plain Double