Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco Z041889 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco Z041889 13/32 Inch Fuse Time Lag 600V 1 Amp for Alto-shaam
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z041889 |
| Manufacturer Part # | Z041889 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z041889 Sc-1 Fuse 600v 1 Amp Time Lag, 13/32" X 1-5/16", Alto-shaam 10-18w 1300-dch/(40 48)
