RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z040225 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z040225 1-1/2 Inch Black Timer Knob for Groen Steamer
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z040225 |
| Manufacturer Part # | Z040225 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z040225 Black Timer Indicator Knob, [ 1-1/2" Dia ] [ Pointer] [mount .17" ] [flat Up ], Groen, Steamer Hy-3e Hy-6g. Series Gg3.
