FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z014085 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z014085 4.25 Inch OEM Actuator for Groen Braising Pan
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z014085 |
| Manufacturer Part # | Z014085 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 5.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z014085 Actuator #51 Cfpc/chfp, Groen Braising Pan Fpc Fpc/1 Fpc/1-2 Fpc/1-3 Fpc/1-4, Hfp/2 Hfp/2e Hfp/2e-2 Hfp/2e-3 Hfp/2e-4 Mw/fpc, Mw/fpc/1 Nhfp/2e
