RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z013996 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z013996 2 Inch Gasket Tri Clamp Food Grade Elastomer Seal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z013996 |
| Manufacturer Part # | Z013996 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z013996 Gasket 2" Tri Clamp