RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z013357 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z013357 4.9 Inch OEM Housing Bearing with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z013357 |
| Manufacturer Part # | Z013357 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 3.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z013357 Housing Bearing
