RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012262 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z012262 7.85 Inch Valve Draw Off Metal for Food Processing
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012262 |
| Manufacturer Part # | Z012262 |
| Height | 5.45" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 3.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012262 Valve Draw Off 3