RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012120 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z012120 3/4 Inch Gland Steam Chrome 4 3/4 Inch Long
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012120 |
| Manufacturer Part # | Z012120 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012120 Steam Gland Chrome 3/4" Mpt X 4 3/4" Long, Groen Kettle Mw/d Mw/dt
