RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z012036 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z012036 1.03 Inch OEM Bearing Roller for Conveyor Systems
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z012036 |
| Manufacturer Part # | Z012036 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z012036 Bearing Roller 1.03"