RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z011043 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z011043 1/2 Inch Valve Solenoid OEM Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z011043 |
| Manufacturer Part # | Z011043 |
| Height | 3.45" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z011043 Valve Sol 1/2 Npt
