RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009853 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z009853 1.2 Inch Elbow 90 Degree Street 3/8 NPT Gas Fitting
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009853 |
| Manufacturer Part # | Z009853 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009853 Elbow 90 Deg Street 3/8 Npt