RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z009808 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z009808 6 Inch 1/2 NPT Plug Pipe Hex Stainless Steel with Leak Proof Seal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z009808 |
| Manufacturer Part # | Z009808 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z009808 Plug Pipe 1/2 Npt Hex 30 4ss