RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z008747 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z008747 1/2 Inch NPT Elbow 90 Degree Plumbing Fitting Durable Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z008747 |
| Manufacturer Part # | Z008747 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z008747 Elbow 90 Deg 1/2" Npt
