RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z007937 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z007937 48 Inch Bottom Plate Gasket U Shape Metal Black
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z007937 |
| Manufacturer Part # | Z007937 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z007937 Bottom Plate Gasket 48" X 3/8" U Shape For Over Edge Of, Metal Black, Groen Steamer Tdh/c Tdb6/7 Dh Dhs
