RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005495 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z005495 5.15 Inch Elbow 90 Degree Union NPT Brass
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005495 |
| Manufacturer Part # | Z005495 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005495 Elbow 90 Deg Union 1/2" Npt
