RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z005471 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z005471 0.4 Inch Nut Acorn Dome Zinc-Plated Steel Fastener
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z005471 |
| Manufacturer Part # | Z005471 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z005471 Nut Acorn (dome) 1/4 20
