RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z004324 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z004324 1 Amp Fuse Circuit Protection for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z004324 |
| Manufacturer Part # | Z004324 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z004324 Fuse 1 Amp 250 Volt
