RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z004071 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z004071 3.3 Inch Water Gauge 1/2 NPT 5/8 Tubing Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z004071 |
| Manufacturer Part # | Z004071 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z004071 Water Gauge, Each End 1/2" Npt X 5/8" Tubing With Two Rods, Groen Kettle Ah-20 Ah-40 Ah-60 Ah-80 Ee-100 Ee-20, Ee-40 Ee-60 Ee-80
