- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen Z003823 5/16 Inch Hex Jam Nut Lock Nut for Groen Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003823 |
| Manufacturer Part # | Z003823 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003823 Hex Jam Nut 5/16"-18, Door Pin Lock Nut, Groen (2)hy-3e (2)hy-5e (2)hy-5g Fpc Fpc/1 Fpc/1-2, Fpc/1-3 Fpc/1-4 Hy-12gf Hy-24gf Hy-5e Hy-5g Hy-6e, Hy-6g Hy-6se Hy-6sg Hy-6sm Mw/fpc Mw/fpc/1, Hy-(3e 5e 5g 6e 6g 6se 6sg 6sm 12e 24e) Ssb-(3e, 3g 5e 5g 10e 10g)
