RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003640 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z003640 4.45 Inch Drive Belt V Rubber Mor Grip for Groen Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003640 |
| Manufacturer Part # | Z003640 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 19.05" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003640 Belt V #4l430 Mor Grip