RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003461 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z003461 1/2 Inch Reducing Bushing - Corrosion-Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003461 |
| Manufacturer Part # | Z003461 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003461 Bushing Reducing 1/2"