RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z003332 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z003332 0.55 Inch Red Pilot Lamp Industrial with Impact Resistant Lens
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003332 |
| Manufacturer Part # | Z003332 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003332 Pilot Lamp Red 28v Industrial
