Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z003329 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z003329 31 Inch Probe Wire Lead White 1/4 Inch F Push-on Insulated Terminals
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z003329 |
| Manufacturer Part # | Z003329 |
| Height | 3.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z003329 Probe Wire Lead 31" White Wire 1/4" F Push-on Both, Ends Insulated Terminals, Groen Hfp Chfp Ah Cah Dh Tdh Ngb
