RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z002989 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z002989 1 1/2 Inch OEM Pillow Block Steel Corrosion Resistant with Bearing
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z002989 |
| Manufacturer Part # | Z002989 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z002989 Pillow Block 1 1/2
