RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z001235 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z001235 Gland Steam Inlet and Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z001235 |
| Manufacturer Part # | Z001235 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z001235 Gland Steam Inlet &