Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen Z001125 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z001125 3 Inch Honeywell Nat Pilot Assembly for Gas Appliances
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z001125 |
| Manufacturer Part # | Z001125 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z001125 Honeywell Nat Pilot Assy, Flame Pattern Right 1/4" Cct., Honeywell Pilot Only Q314ak11r, Universal Nat/lp Pilot Only Honq314a6102/u, (does Not Include Extra Bracket), Includes Nat Orifice Only #26-2043 .018", Honeywell Bcr-18, , (lp Orifice Only #26-2044 .010", Honeywell Bbr-10, Groen, Braising Pan Series Chfp Hfp Nhfp.
