RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000283S steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z000283S 0.35 Inch Pilot Burner Gas Service Kit with Burner - OEM
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000283S |
| Manufacturer Part # | Z000283S |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000283S Pilot Burner Natural Gas Service Kit