RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z000281 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z000281 1/2 Inch Orifice Spud with 0.104 Inch Opening
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z000281 |
| Manufacturer Part # | Z000281 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z000281 Orifice Spud #37 (0.104) 1/2 Hex
