Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints Z-E24F01-022400 6 Inch Drip Pan Durable Corrosion Resistant
Item:
#1444612
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Avanti Products Corp |
|---|---|
| Model Number | Z-E24F01-022400 |
| Manufacturer Part # | Z-E24F01-022400 |
| Height | 3" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 9.05" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints Z-E24F01-022400 6 Inch Drip Pan Durable Corrosion Resistant
$39.34
Unit price
/
Unavailable
